Blog
Destek
Vps Clup
Giriş yap
Veya üye ol
0
Toplam
0,00
Web Yazılım Sözleşmesi
Web Yazılım Sözleşmesi
Madde 1 - TARAFLAR Bir tarafta Bayraktar Mah, Koza 1 Cad, No:142/7 Çankaya / Ankara adresinde mukim Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri ile diğer taraftan --------------------------------- -----------------------------------------..---adresinde mukim ---------------------------------..arasında aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmıştır.

Madde 2 - KONU İşbu sözleşme MÜŞTERİ'nin iletişim, tanıtım, reklam ve benzeri hizmetleri yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu internet yazılımlarının Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri tarafından hazırlanması ve yayımlanması hizmetini kapsamaktadır.Madde 3 - MÜŞTERİ'NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

3.1 MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların düzenlenmesi ve tasarlanması için gerekli resim ve yazı bazlı dökümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. MÜŞTERİ'nin gerekli dökümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri sorumlu tutulamaz. İlk yayımda yerleştirilen genel içerik dışındaki yazı ve resim girişleri müşteri tarafından yapılacaktır.

3.2 MÜŞTERİ, Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin telif hakkının Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri 'a ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.

3.3 MÜŞTERİ, dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri 'ın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.

3.4 MÜŞTERİ, web sitesi güncelleme şifrelerini istediği zaman teslim alabilecektir. Güncelleme şifreleri teslim edilmesinden itibaren bu şifrelerin üçünü kişilerin eline geçmesinden ve buna bağlı olarak ortaya çıkacak sorunlardan Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri sorumlu tutulamaz. Kullanıcıların veritabanında yol açtığı hatalardan veya hack girişimleri sonucu oluşan veri kayıpları ve diğer sorunlardan Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri sorumlu tutulamaz.

3.5 MÜŞTERİ yapım aşamasında üzerinde çalışılan tasarımı bütün olarak değiştirme talebinde bulunduğunda, sözleşme tutarının %30'u kadar, belirli kısımlarının değiştirilmesi konusunda % 15'i kadar fark ödeyeceğini kabul eder.Madde 4 - Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri'ın YÜKÜMLÜLÜKLERİ4.1 Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri, MÜŞTERİ'nin tanıtım ve reklam için ihtiyaç duyduğu yazılımları (web tasarımı) hazırlamakla ve sözleşme geçerlilik süresince yayımlamakla yükümlüdür.

4.2 Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri, MÜŞTERİ'ye sağlanmakta olan hizmetlerle ilgili oluşabilecek hataları ve sorunları 6-48 saat içerisinde düzeltmekle yükümlüdür. Veritabanı kodlarındaki ve animasyonlardaki düzeltmeler 7 gün içinde yapılacaktır. Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri tarafından oluşan hatalardan kaynaklı düzeltmeler için ücret talep edilmeyecektir.

4.3 Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri, MÜŞTERİ tarafından talep edilen ek tasarım (tasarım ve veritabanı kodlarında değişikliği gerektiren düzeltmeler ve sayfa eklemeler) için, gerekli etüdü tamamlandıktan sonra belirleyeceği en kısa süre içinde gerekli düzenleme ve ilaveleri ek ücret mukabilinde sisteme dahil edeceğini beyan eder. 4.4 Web sitesinin taslak yayımı - gün, bitmiş (animasyon veya database) yayımı - gün içinde yapılacaktır.

4.5 Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri, sözleşme geçerliliğini koruduğu sürece sitenin arama motorlarındaki pozisyonunu izlemekle yükümlü değildir. Arama motorlarının kriterlerindeki değişimler ve gelişmeler konularındaki yapılan ek çalışmalardan ayrıca ek ücret talep edilecektir. 4.6 Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri, MÜŞTERİ tarafından talep edilmesi durumunda bütün şifreleri teslim edecektir. 4.7 Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri, web arama motorlarındaki sonuçlar ile ilgili hiçbir sorumluluğu kabul etmeyecektir. Bu konu ile alakalı olarak Arama Motoru Optimizasyonu ile alakalı hizmet anlaşması yapılabilecektir. 4.8 Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri, herhangi bir sorun nedeniyle web sitenin çökmesi durumunda web sitesini ilk formatında yeniden yayıma sokacak (PHP sistemlerde içeriksiz şekilde), bunun için herhangi bir ücret talep etmeyecektir.

Madde 5 - HİZMET SÜRESİ VE BEDELİ

5.1 İşbu sözleşme ile taahhüt edilen hizmetin süresi 1(bir) yıl olarak belirlenmiştir, sözleşme bitiminden sonraki her yıl eğer alan adı sunucu hizmetleri Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri tarafından alınmış ise yenileme masrafları için 30 $ +KDV, hosting yenileme için 60 $ +KDV ücret Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri tarafından MÜŞTERİ'ye faturalandırılacaktır. Web sitesi ile alakalı olarak 1 yıl sonrasındaki destek hizmetinin devamının istenmesi durumunda 100 $ +KDV ek ücret faturalandırılacaktır. 5.2 Hizmet bedeli 1(bir) yıllık --------. TL olarak belirlenmiştir. Fatura istenildiği taktirde + KDV eklenerek fatura verilebilir. 5.3 Hizmet bedeli'nin 1/2 si iş başlangıcında, kalan 1/2'si ilk ödemeden 30 gün sonra MÜŞTERİ tarafından Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri 'a ödenecektir. 5.4 Ödemelerin yapılmaması durumunda, Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri taahhüt ettiği hizmeti ertelemek, durdurmak veya iptal etmek hakkına sahiptir. 5.5 Sözleşmenin konu yapıldığı alan adı ------------------'dur.

Madde 6 - YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Ankara Adliye Sarayı mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 6(altı) maddeden ve 2(iki) sayfadan oluşan işbu sözleşme --../---/---.. tarihinde 2(iki) nüsha olarak düzenlenmiştir.

Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri
Yetkili
( Kaşe veya İmza )
MÜŞTERİ

( Kaşe veya İmza )
SAYFALAR
Vps Clup 2022 © Tüm hakları saklıdır.