BLOG
İLETİŞİM
0544 485 26 86
DESTEK MERKEZİ
MÜŞTERİ GİRİŞİ
İptal - İade - Değişim Şartları
İADE ŞARTLARI
Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri Müşterisi satın aldığı ürün veya hizmetlerden ürün satış tarihinden itibaren 15 gün içerisinde hiç bir mazeret göstermeksizin iade talebinde bulunabilir.

Koşulsuz iade şartları sadece yeni satın alınan hosting paketleri,web tasarım/E-ticaret hizmetleri için geçerlidir. Lisans, seo, domain, SSL, vps, internet reklamları gibi ürün, hizmetler ve yenileme ödemeleri iade kapsamının dışındadır.

Müşterinin iade talebi olması durumunda bu talebini email aracılığı ile Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri müşteri hizmetlerine bildirmekle yükümlüdür.

Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri iadeyi havale, EFT, nakit veya Kredi kartı işleminin kısmi iadesi şeklinde gerçekleştirebilir. İade işlemlerinde iade Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri nin belirlediği kaynağa, iade işlemi için gerekli masraf düşüldükten sonra yapılacaktır.

Bu sitede yer alan Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri hakkındaki bilgiler gerekli görüldüğü hallerde site ve/veya firma yönetimi tarafından değiştirilebilir.
İPTAL ETME ŞARTLARI
Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri Müşterisi satın aldığı ürün veya hizmetlerden ürün satış tarihinden itibaren 3 iş günü içerisinde bazı ürün/hizmetlerde (E-ticaret, kurumsal web tasarım ve benzer yazılım çözümlerinde, hosting hizmetlerinde) hiç bir mazeret göstermeksizin iptal talebinde bulunabilir.

Koşulsuz iade şartları sadece yeni satın alınan e-ticaret, kurumsal web tasarım ve benzer yazılım çözümleri, hosting hizmetleri için geçerlidir. Lisans, seo, domain, SSL, vps, internet reklamları gibi ürün, hizmetler ve yenileme ödemeleri iptal etme kapsamının dışındadır.

Müşterinin iptal talebi olması durumunda bu talebini email aracılığı ile Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri müşteri hizmetlerine bildirmekle yükümlüdür.

Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri iadeyi havale, EFT, nakit veya Kredi kartı işleminin kısmi iadesi şeklinde gerçekleştirebilir. İade işlemlerinde iade Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri nin belirlediği kaynağa, iptal işlemi için gerekli masraf düşüldükten sonra yapılacaktır.

Bu sitede yer alan Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri hakkındaki bilgiler gerekli görüldüğü hallerde site ve/veya firma yönetimi tarafından değiştirilebilir.
DEĞİŞİM ŞARTLARI
Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri Müşterisi satın aldığı ürün veya hizmetler için aşağıda sıralı maddeler gereğince değişim talebinde bulunabilir.

1 - E-ticaret | Vps | Web yazılım | SSL | Hosting | Bayi hosting kurulumlarında hatalı, çözülemeyecek şekildeki kurulumlarda (yazılan hizmetler/ürünler dışındaki hizmetlerde/ürünlerde geçersizdir.),

2 - E-ticaret | Vps | Web yazılım | Hosting | Bayi hosting bir üst pakete geçilebilir görülen hizmetlerde/ürünlerde,

3 - E-ticaret | Vps | Web yazılım | Hosting | Bayi hosting hizmetlerde/ürünlerde vaad edilen niteleri taşımadığı durumlarda,

4 - Alan adı hizmetlerinde 5 iş günü içerisinde( Alan adı firmasına bağlı gün ve tutar değişebilir ) ana firmanın belirlediği cüzi tutar karşılığında alan adları değişebilir bu değişim tarafımıza email / telefon ile bildirilerek öze durum değişikliği seviyesinde yapılır,

5 - Tüm hizmetlerin değişiklikleri müşteri hizmetleri numarası veya destek emaillerinden bildirilerek yapılması gerekir.

GARANTİ ŞARTLARI
Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri Müşterisi satın aldığı ürün veya hizmetler için aşağıda sıralı maddeler gereğince garanti kapsamında tutar.

1 - E-ticaret/Kurumsal web tasarım alt yapılarına 3. taraf kişilere kullanıcı adı veya şifre bilgileri sızdırılmadığı ve kolay bulunabilir şekilde girilmediği durumlarda,

2 - Kötüye kullanım uygulamadığı (hack türü içerikler yükleme veya zorlama gibi) veya yasal içerik sağladığı durumlarda,

3 - Ürün/Hizmetlerin yanlış kullanılmadığı veya bilinçli/kasıtlı olarak aksi durumlara yönelmedikleri durumlarda,

TÜM MÜŞTERİLERİMİZE VEYA MÜŞTERİ ADAYLARIMIZA ELİMİZDEN GELEN HASSASİYETİ VE İYİ NİYETİ GÖSTERİRİZ.
SAYFALAR
İLETİŞİM SAYFALARI
Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri
Bayraktar Mah. Koza 1 Cad. No:142/7
G.o.p Çankaya / Ankara
0544 485 26 86
0544 485 26 86
0544 485 26 86
Bizi Takip Edin
Bültene Kaydolun
Mobil Uygulamalar
APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ
GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ
Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri
Google Chrome
Eklentimizi Yükleyerek Sitemizdeki Ürünlerimizi , Kampanyalarımızı Ve Fırsatlarımızı Anlık Alabilmek İçin Eklentimizi Yükleyebilirsiniz.
Mobil Uygulamalar
APP STORE'dan İNDİREBİLİRSİNİZ
GOOGLE PLAY'den İNDİREBİLİRSİNİZ
Bizi Takip Edin
Bültene Kaydolun
Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri
Bayraktar Mah. Koza 1 Cad. No:142/7
G.o.p Çankaya / Ankara
0544 485 26 86
0544 485 26 86
0544 485 26 86
Alt Yapı Çözümleri
Bilgi Bankası
Güvenlik - Garanti
Alıcı Rehberi
İletişim Sayfaları
Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri 2016 ® Vps Clup - Tüm hakkı saklıdır.   PayPalVisaMasterCardMaestroAmerican Express