Blog
Destek
Vps Clup
Giriş yap
Veya üye ol
0
Toplam
0,00
Veri Güvenliği Ve Gizliliği
Veri Güvenliği Ve Gizliliği

 

Veri Güvenliği 

Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri hiç bir veri kaydını 3. taraf kişilere sızdırarak kullanıcıların güvenliğini riske atmaz.Sistemin genelinde içeriden dışarıya yada dışarıdan 3. taraf kişilerin erişebileceği bilgi gizlilik alanlarına tamamen kapalıdır.Sistemde web servis , başka bir web sitesinden veri çekme yada api ile bağlanarak veri alınması için eklenen kod parçacıklarını güvenlik ve gizlilik sebebiyle sisteme asla dahil etmez.

Kullanıcılardan derlenen tüm kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri kullanıcılarından derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap ile kullanmayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

 

 

Güvenli Alışveriş Garantisi 

Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri  en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve hem Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri  , hem de alışveriş yapan müşteriler için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır. Kişisel bilgilerinize, veya diğer hassas verilere üçüncü şahıslar ve hatta  Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri çalışanları da dahil olmak üzere erişmek olanaksızdır.Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri hiç bir banka veya 3. taraf ödeme sistemi alt yapısını sisteme asla dahil etmez ve asla bu tür işlemlere girerek sistemi ve müşterilerini riske atmaz.Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri hiç bir alternatif taraf, 100 % T.C Devlet Daireleri haricindeki kurum , kişi , firma ' ya güvenmez,bilgi sızdırmaz,bilgi paylaşmaz.

 

 

Kredi Kartı Güvenliği

Kişisel bilgilerin girildiği ve kredi kartı kullanılan her sayfada tarayıcının adres satırı kısmında bir asma kilit ibaresi görülür. Bu kilit yeşil renktedir ve sitede SSL ( Güvenli Yuva Katmanı ) olduğunu gösterir. İnternet üzerinde özel bilgi iletimi için kullanılan haberleşme protokolüdür. SSL  şifrelenmiş bilginin SSL bağlantısı ile iletilmesi esasına dayanır.  Dolayısı ile gönderilen hiç bir bilgi üçüncü  şahıslar tarafından görülemez.Vps Clup Web Yazılım Teknolojileri hiçbir zaman bu numaraları saklamaz ve kayıt etmez. Bu sebepten dolayı kredi kartı  güvenliği için her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgileri tekrar girilir. Sitemizin SSL Güvenliğini Dünyaca Ünlü Comodo  Firması Sağlamaktadır. Adres Barda Yeşil Alandanda Anlaşılacağı Gibi Tamamen Güvenli Bir Sistem Ve Site de Alışveriş Yapıyorsunuz.

 
SAYFALAR
Vps Clup 2022 © Tüm hakları saklıdır.